Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
6500 ₴
| Вага | 2,72 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1390,7 |
| Водонепроникний | Так |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 381 |
| Глибина (mm) | 196,9 |
| Висота внутрішня | 355,6 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1365,3 mm |
| Глибина внутрішня | 171,5 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Gator GKB-88 SLIM — це легка концертна сумка, спеціально розроблена для 88-нотних клавіатур з вузьким профілем (зменшеною глибиною), таких як компактні цифрові піаніно та MIDI-контролери.
Основні характеристики:
Обирайте Gator GKB-88 SLIM для безпечного та зручного транспортування вашої клавіатури!
| Вага | 2,72 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1390,7 |
| Водонепроникний | Так |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 381 |
| Глибина (mm) | 196,9 |
| Висота внутрішня | 355,6 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1365,3 mm |
| Глибина внутрішня | 171,5 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів