Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
6230 ₴
| Вага | 7,5 kg |
|---|---|
| Arranger | 201 – 500 |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Sustain Pedal |
| Виходи | Headphone Jack 6,3mm TRS (1 x) |
| Блок живлення | Adapter |
| Мощність (Watt) | 15 |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсер | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Наголошення | Так |
| Носій даних | USB |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 7,5 |
| Висота (cm) | 12,9 |
| Кількість тембрів | 904 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 104,4 |
| Тип клавіатури | Touch Sensitive |
| Глибина (cm) | 31,7 |
| Вміст упаковки | Adapter, Manual, Stojak na nuty |
| Розмір клавіш | Standard |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, MP3, WAV |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Smooth |
| Може живитися від батарей | Ні |
Ідеальний вибір для соло-виконавців та хобістів, які грають вдома, Keyboard Podkładowy BK-3 пропонує абсолютно новий рівень гри на інструментах початкового рівня з авто-аккомпанементом. Завдяки розширеній бібліотеці високоякісних звуків і ритмів, відтворенню треків з USB-накопичувача, вбудованим динамікам та багатьом іншим можливостям, цей портативний та повністю укомплектований клавішний інструмент надає потужність цілого ансамблю під вашими пальцями.
Від одноосібних ансамблів до особистих тренувань, BK-3 забезпечить вам безліч годин чудового розваги під час гри в усіх музичних стилях. Портативний, універсальний клавішний інструмент з вбудованою звуковою системою. Високоякісні звуки, ритми та Music Assistant. Комфортний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Сумісний з музичними ритмами з серій Roland BK, E, G, а також VA. Відтворює різні формати фонограм (SMF, MP3, WAV, а також ритми) та записує виконання на опціональній пам’яті USB. Підтримує Roland Wireless Connect для бездротового зв’язку з iPhone та iPad; доступні безкоштовні додатки iOS, які дозволяють ділитися музикою, відображати тексти пісень та інше. Колір: чорний.
Touch Sensitive
Touch Sensitive — це ключова технологія, яка дозволяє цифровим клавішним інструментам реагувати на силу натискання, тобто динаміку гри. Чим сильніше ви натискаєте, тим голосніше звучить звук.
| Вага | 7,5 kg |
|---|---|
| Arranger | 201 – 500 |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Sustain Pedal |
| Виходи | Headphone Jack 6,3mm TRS (1 x) |
| Блок живлення | Adapter |
| Мощність (Watt) | 15 |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсер | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Наголошення | Так |
| Носій даних | USB |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 7,5 |
| Висота (cm) | 12,9 |
| Кількість тембрів | 904 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 104,4 |
| Тип клавіатури | Touch Sensitive |
| Глибина (cm) | 31,7 |
| Вміст упаковки | Adapter, Manual, Stojak na nuty |
| Розмір клавіш | Standard |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, MP3, WAV |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Smooth |
| Може живитися від батарей | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів