Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
39680 ₴
| USB | Так |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Arranger | 415 |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | 3,5 mm Jack AUX IN, 6,3 mm Jack MIC, Навушники |
| Блок живлення | Адаптер |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 8,1 |
| Висота (cm) | 13,4 |
| Кількість тембрів | 850 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb (52 x), Chorus (106 x), DSP (295 x), Master Compressor (5 x), EQ (5 x) |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 100,4 |
| Тип клавіатури | Пластик |
| Функція запису | 16-Track |
| Глибина (cm) | 41 |
| Входи педалей | Sustain |
| Вміст упаковки | Адаптер, Посібник |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, WAV |
| Вбудований підсилювач | 15 W (2 ) |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Орган, Початковий дотик |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Колір за виробником | Чорний |
PSR-SX600 забезпечує високоякісні музичні враження з багатими, реалістичними звуками, включаючи прекрасний рояль. Завдяки стилям ви можете відтворювати музику в багатьох різних жанрах з усього світу, а використання SmartChord дозволяє користуватися цими професійними акомпанементами одним пальцем. Ви навіть можете підключити мікрофон (продається окремо), щоб співати під час виступу через вбудовану систему динаміків.
PSR-SX600 пропонує професійні функції вираження, які підвищують якість виконання; використовуйте Multi-Pads, щоб додати петлі та фрази для доповнення акомпанементу, застосовуйте cutoff для фільтрації звуку в реальному часі або скористайтеся новою функцією Unison & Accent, щоб змінювати стилі у вашому власному виконанні. Чому б не скористатися безкоштовним додатком Rec’n’Share, щоб одним кліком реєструвати та ділитися високоякісним звуком і відео з вашого виступу…
Так
Pitch Bend дозволяє плавно змінювати висоту звуку, додаючи експресії до музичного виконання. Часто використовується для створення ефектів, таких як гліссандо або вібрато, ця функція дозволяє гравцеві робити тонкі або драматичні зміни звуку в реальному часі. Pitch Bend дозволяє музикантам створювати плавні переходи між нотами, підвищуючи динаміку та експресію їхніх виступів.
| USB | Так |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Arranger | 415 |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | 3,5 mm Jack AUX IN, 6,3 mm Jack MIC, Навушники |
| Блок живлення | Адаптер |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 8,1 |
| Висота (cm) | 13,4 |
| Кількість тембрів | 850 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb (52 x), Chorus (106 x), DSP (295 x), Master Compressor (5 x), EQ (5 x) |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 100,4 |
| Тип клавіатури | Пластик |
| Функція запису | 16-Track |
| Глибина (cm) | 41 |
| Входи педалей | Sustain |
| Вміст упаковки | Адаптер, Посібник |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, WAV |
| Вбудований підсилювач | 15 W (2 ) |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Орган, Початковий дотик |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Колір за виробником | Чорний |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів