Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
109040 ₴
| Тип | Клавіатура |
|---|---|
| USB | Так |
| Колір | Чорний |
| Семплінг | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 3,5 mm, Jack 6,3 mm |
| Виходи | Jack 6,3mm (4 x) |
| Блок живлення | Адаптер, 16V |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Device | Так |
| Інтерфейс MIDI | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Інші контролери | Кнопки з чутливістю до натискання (pitch, modulation) |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 11,5 |
| Висота (cm) | 13,9 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb, Chorus, DSP, Insert, Компресор, EQ |
| Ширина (cm) | 101,7 |
| Глибина (cm) | 43,1 |
| Входи педалей | Так (2) |
| Вміст упаковки | Підставка для нот |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | WAV, MP3 |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Вихід для навушників | Так |
| Кількість налаштувань Preset | 1000+ |
| Може живитися від батарей | Ні |
СТВОРІТЬ СВІЙ ІКОНІЧНИЙ ЗВУК – грайте та створюйте, використовуючи найкраще обладнання, розроблене спеціально для гравців східної музики. Збагачуйте свої виступи традиційної та сучасної музики Сходу завдяки новим зразкам інструментів та 210 новим стилям.
Oud, Qanoon, Nay та багато інших звучать неймовірно реалістично завдяки новій, чутливій до швидкості, портаментній технології Super Articulation! Звуки та спеціально розроблені форми хвиль східних інструментів, які в 10 разів більші, ніж у попередній моделі. Програмуйте свої оригінальні звуки та стилі за допомогою PSR-A5000. Додаткова пам’ять була збільшена до приблизно 1 ГБ, що дозволяє створювати та зберігати різноманітний контент вищої якості.
PSR-A5000 підтримує стилі з індивідуальними сигнатурами часу для кожної варіації, що розширює можливості програмування стилів. Більшість важливих східних інструментів була повторно зразкована з більшою увагою до деталей, ніж будь-коли раніше. Вони мають багато динамічних шарів, різні нові стилі гри та були змішані в стерео.
Забезпечте Revo! Набори SFX з технологією Wave Cycling. Технологія Super Articulation використовується для контролю різних артикуляцій. Звуковий контент зручно поділений на категорії для легшого доступу. 210 нових східних стилів з багатшою динамікою звуку та більшою потужністю, ніж будь-коли раніше. Обирайте стилі з різних жанрів, таких як Khaleeji (36 стилів), Shami (35 стилів), Masri (15 стилів), Maghrebi (50 стилів), перський (43 стилів) та турецький (31 стиль).
| Тип | Клавіатура |
|---|---|
| USB | Так |
| Колір | Чорний |
| Семплінг | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 3,5 mm, Jack 6,3 mm |
| Виходи | Jack 6,3mm (4 x) |
| Блок живлення | Адаптер, 16V |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Device | Так |
| Інтерфейс MIDI | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Інші контролери | Кнопки з чутливістю до натискання (pitch, modulation) |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 11,5 |
| Висота (cm) | 13,9 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb, Chorus, DSP, Insert, Компресор, EQ |
| Ширина (cm) | 101,7 |
| Глибина (cm) | 43,1 |
| Входи педалей | Так (2) |
| Вміст упаковки | Підставка для нот |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | WAV, MP3 |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Вихід для навушників | Так |
| Кількість налаштувань Preset | 1000+ |
| Може живитися від батарей | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів