Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
27390 ₴
| Тип | Клавіша |
|---|---|
| USB | Так |
| Колір | Біла |
| Серія | Go:Keys |
| Split | Так |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Control Pedal,Jack 3,5mm TRS,MIC IN,Sustain Pedal |
| Виходи | Jack TRS 6,3mm (2 x),Headphone Jack 3,5mm |
| Блок живлення | Adapter or Battery |
| Bluetooth | Так |
| Модуляція | Ні |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| Гучномовці | 2" (2 x) |
| Арпеджіатор | Так |
| USB to Host | Так |
| Дисплей | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Інтерфейс MIDI | Так |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 4,9 |
| Висота (cm) | 8,7 |
| Кількість тембрів | 1154 |
| Типи ефектів | Reverb |
| Ширина (cm) | 95 |
| Тип клавіатури | Touch Sensitive |
| Функція запису | Так |
| Глибина (cm) | 28,6 |
| Тип акумулятора | AA (8 x) |
| Входи педалей | Так |
| Вміст упаковки | Manual,Adapter,Power Cable |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | MIDI,WAV,MP3 |
| Вхід мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Вихід для навушників | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Може живитися від батарей | Так |
Чи маєте ви пристрасть до музики? GO:KEYS 5 полегшує перехід від фаната до активного творця музики. Ця весела, сучасна клавіатура відкриває новий, простий підхід до створення музики, заохочуючи до відкриття звуків та ідей у даний момент – жодного попереднього досвіду не потрібно. Просто увімкніть пристрій, натисніть кілька кнопок і дайте волю своїй уяві. А в міру розвитку ваших навичок глибші функції дозволять вам подорожувати так далеко, як заберуть вас ваші амбіції.
Дружній, інтерактивний інтерфейс заохочує до відкриття та спонтанних музичних моментів, навіть якщо ви ніколи раніше не грали на інструменті. GO:KEYS 5 містить понад 1000 звуків з історичної бібліотеки компанії Roland, яка протягом понад 50 років надихає найкращих музичних артистів усіх жанрів. Подорожуйте через всесвіт можливостей завдяки експресивній клавіатурі з 61 клавішею, від акустичних піаніно та оркестрових інструментів до сучасних синтезаторів, гітар, ударних та багато іншого.
GO:KEYS 5 наповнений готовими прогресіями акордів у різних стилях, а все це з захоплюючим звучанням готової платівки. Можливо також створювати власні секвенції акордів, а прогресії улюблених пісень можна легко знайти в Інтернеті або в спеціалізованих додатках. Після освоєння прогресій акордів ви можете піти ще далі, керуючи командою віртуальних музикантів. GO:KEYS 5 пропонує широкий вибір динамічних акомпанементів, керованих одним або двома пальцями лівої руки. Грайте мелодії та соло правою рукою, поки команда підтримує кожен ваш рух. Потім, в міру розвитку техніки, вплітайте більш витончені текстури з повними акордами лівої руки.
GO:KEYS 5 також має вхід для мікрофона та великий вибір ефектів, що покращують ваш голос. Співайте до своїх композицій, доповнених реверберацією в стилі студії, щоб отримати відшліфоване звучання. Магічно створюйте в реальному часі гармонії, які автоматично слідують за вашими акордами та акомпанементом. Або перетворіть свій голос за допомогою автоматичних звуків, що імітують електронні звуки, які чути в актуальних хітах поп.
| Тип | Клавіша |
|---|---|
| USB | Так |
| Колір | Біла |
| Серія | Go:Keys |
| Split | Так |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Control Pedal,Jack 3,5mm TRS,MIC IN,Sustain Pedal |
| Виходи | Jack TRS 6,3mm (2 x),Headphone Jack 3,5mm |
| Блок живлення | Adapter or Battery |
| Bluetooth | Так |
| Модуляція | Ні |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| Гучномовці | 2" (2 x) |
| Арпеджіатор | Так |
| USB to Host | Так |
| Дисплей | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Інтерфейс MIDI | Так |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 4,9 |
| Висота (cm) | 8,7 |
| Кількість тембрів | 1154 |
| Типи ефектів | Reverb |
| Ширина (cm) | 95 |
| Тип клавіатури | Touch Sensitive |
| Функція запису | Так |
| Глибина (cm) | 28,6 |
| Тип акумулятора | AA (8 x) |
| Входи педалей | Так |
| Вміст упаковки | Manual,Adapter,Power Cable |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | MIDI,WAV,MP3 |
| Вхід мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Вихід для навушників | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Може живитися від батарей | Так |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів