Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
4500 ₴
| Тип | Expression Pedal, Volume Pedal |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Входи | Jack 6.3 mm |
| Виходи | Jack 6.3 mm |
| Блок живлення | Ні |
| Вага нетто (kg) | 0,46 |
| Висота (cm) | 91,5 |
| З'єднання типу A | Jack STEREO 6,3 mm Male |
| Довжина кабеля | 1,8 m |
| Країна походження | Японія |
| Ширина (cm) | 8,7 |
| Глибина (cm) | 20 |
| Вміст упаковки | TRS Cable |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Цей універсальний контролер для ніг/педаль експресії може використовуватися стандартно з більшістю клавіатур Korg, модулів та процесорів ефектів після підключення до відповідного гнізда педалі.
Педаль має регульовану мінімальну значення завдяки бічному слайдеру та трьохжильному кабелю, що забезпечує зручність у використанні та налаштуванні.
| Тип | Expression Pedal, Volume Pedal |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Входи | Jack 6.3 mm |
| Виходи | Jack 6.3 mm |
| Блок живлення | Ні |
| Вага нетто (kg) | 0,46 |
| Висота (cm) | 91,5 |
| З'єднання типу A | Jack STEREO 6,3 mm Male |
| Довжина кабеля | 1,8 m |
| Країна походження | Японія |
| Ширина (cm) | 8,7 |
| Глибина (cm) | 20 |
| Вміст упаковки | TRS Cable |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів