Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
5660 ₴
| USB | Так |
|---|---|
| Вага | 2,2 kg |
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Тільки USB |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| USB to Device | Ні |
| Кількість клавіш | 49 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 80,5 |
| Глибина (cm) | 19,7 |
| Вміст упаковки | Захисна обкладинка, Посібник, USB Cable |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Ручка pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Комплект |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Комплект з аксесуарами за зниженою ціною був розроблений так, щоб усі продукти створювали ідеальну гармонію. Купуючи комплект, ви також заощадите гроші, оскільки він дешевший, ніж окремі продукти. Основне зображення комплекту є ілюстративним.
Так
Pitch Bend дозволяє плавно змінювати висоту звуку, додаючи виразності до музичного виконання. Часто використовується для створення ефектів, таких як гліссандо або вібрато, ця функція дозволяє гравцеві здійснювати тонкі або драматичні зміни звуку в реальному часі. Pitch Bend дозволяє музикантам створювати плавні переходи між нотами, підвищуючи динаміку та виразність їхніх виступів.
| USB | Так |
|---|---|
| Вага | 2,2 kg |
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Тільки USB |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| USB to Device | Ні |
| Кількість клавіш | 49 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 80,5 |
| Глибина (cm) | 19,7 |
| Вміст упаковки | Захисна обкладинка, Посібник, USB Cable |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Ручка pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Комплект |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів