Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
6140 ₴
| USB | Так |
|---|---|
| Пади | Так (8) |
| Вага | 1 kg |
| Колір | Чорний |
| Фейдери | Ні |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Footswitch |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 3,8 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 39 |
| Тип клавіатури | Чутлива до динаміки |
| Глибина (cm) | 18,5 |
| Вміст упаковки | USB Cable,Adapter to 3.5 mm mini jack,Bitwig 8-track |
| Розмір клавіш | Малий |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Регулятори | 9 |
| Регулятор pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Клавіатура контролерів з 25 клавішами
Удоскональте свій робочий процес завдяки безлічі потужних і інтуїтивно зрозумілих функцій управління в реальному часі, які надихають вашу творчість. Impact LX Mini оснащений новою клавіатурою з 25 чутливими до швидкості міні-клавішами, що дозволяє грати експресивно та має чітке і потужне відчуття.
Маючи на вибір 4 криві швидкості та 3 фіксовані значення, ви можете налаштувати реакцію клавіатури під свій стиль гри. Спеціальні кнопки октави дозволяють швидко змінювати октаву для більшого діапазону.
Джойстик є 4 елементами управління модуляцією в одному: вліво/вправо керує pitch bend, верхня вісь попередньо призначена для управління модуляцією, а нижня вісь налаштована на управління педаллю.
Impact LX Mini має навіть роз’єм для підключення педалі, що часто бракує в міні-клавіатурах.
Контролюйте будь-яке MIDI музичне програмне забезпечення за допомогою 7 кнопок транспорту в LX Mini. Усі кнопки можна призначити за допомогою MIDI, а кнопка Shift подвоює кількість призначень до 14. Завдяки інтеграції Nektar DAW ви отримуєте навіть третій рівень управління для загалом до 21 функції – всі попередньо замаповані для миттєвого використання.
8 ручок забезпечують миттєвий доступ до параметрів арпеджіо, інструментів або MIDI CC#. Кнопки режиму Instrument, Internal та Arp/Repeat миттєво призначають панель на відповідні функції. Кнопка Сторінка подвоює кількість призначень.
Impact LX Mini допомагає створювати експресивні ритми та біти завдяки 8 динамічним падам.
Просто встановіть пакет Nektar DAW Integration для вашого DAW і почніть контролювати найважливіші завдання безпосередньо з секції транспорту Impact LX Mini. Удоскональте свій робочий процес завдяки розширеному контролю транспорту, включаючи локатори goto/set в польоті, навігацію по треках і проектам, запуск вікон або вибір патчів без необхідності користуватися мишею.
Інтеграція Nektar DAW наразі підтримує Ableton Live, Bitwig, Cakewalk, Cubase, Digital Performer, FL Studio, GarageBand, Logic Pro X, Mixcraft, Nuendo, Reason, Reaper та Studio One. Також включено шаблон конфігурації для Pro Tools.
| USB | Так |
|---|---|
| Пади | Так (8) |
| Вага | 1 kg |
| Колір | Чорний |
| Фейдери | Ні |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Footswitch |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 3,8 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 39 |
| Тип клавіатури | Чутлива до динаміки |
| Глибина (cm) | 18,5 |
| Вміст упаковки | USB Cable,Adapter to 3.5 mm mini jack,Bitwig 8-track |
| Розмір клавіш | Малий |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Регулятори | 9 |
| Регулятор pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів