Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
5480 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пояс | Так |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | Ні |
| Підходить для | Korg EK-50,Korg PA1000,Korg PA300,Korg PA600,Korg PA700,Korg PA900 |
| Кількість клавіш | 61 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 120 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Korg |
| Ширина внутрішня | 1050 mm |
| Глибина внутрішня | 400 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Спеціально розроблений м’який чохол для моделей:
Цей універсальний чохол має двосторонню конструкцію, що дозволяє носити його в стилі рюкзака за допомогою м’яких плечових ременів або вручну завдяки посиленим ручкам. Він також містить простору зовнішню кишеню, спеціально призначену для зберігання складного музичного штатива, кабелів або інших аксесуарів.
Внутрішні розміри: 1050 x 400 x 120 мм
Вага: 1,58 кг
Розміри кишені: 590 x 240 x 50 мм
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пояс | Так |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | Ні |
| Підходить для | Korg EK-50,Korg PA1000,Korg PA300,Korg PA600,Korg PA700,Korg PA900 |
| Кількість клавіш | 61 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 120 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Korg |
| Ширина внутрішня | 1050 mm |
| Глибина внутрішня | 400 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів