Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
17840 ₴
| Вага | 10,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кнопка | Так |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість коліс | 2 |
| Підходить для | Casio CTK-4400, Yamaha PSR-E363 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 152 mm |
| Блискавка | Ні |
| Ширина внутрішня | 1118 mm |
| Глибина внутрішня | 441 mm |
| Механізм закриття | Так |
Твердий футляр марки Gator для інструменту з 61 клавішею, виготовлений з поліетилену, з алюмінієвим оздобленням у чорному кольорі. Цей футляр забезпечує надійний захист вашого інструменту.
Обирайте Gator GTSA-KEY61 для надійного зберігання та транспортування вашого клавішного інструменту!
| Вага | 10,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кнопка | Так |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість коліс | 2 |
| Підходить для | Casio CTK-4400, Yamaha PSR-E363 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 152 mm |
| Блискавка | Ні |
| Ширина внутрішня | 1118 mm |
| Глибина внутрішня | 441 mm |
| Механізм закриття | Так |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів