Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
2860 ₴
| Вага | 1,36 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1524 |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | 10 mm |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 508 |
| Глибина (mm) | 152,4 |
| Висота внутрішня | 127 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1498,6 mm |
| Глибина внутрішня | 482,6 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Gator GKBE-88 – це економічна концертна сумка, спеціально розроблена для 88-нотних клавіатур, зокрема базових моделей портативних інструментів. Вона має просту конструкторську форму конверта та виготовлена з міцного нейлону, що забезпечує базовий рівень захисту.
Основні характеристики:
Цей чохол ідеально підходить для зменшення обсягу під час місцевого транспортування, що робить його відмінним вибором для музикантів, які цінують легкість та зручність.
| Вага | 1,36 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1524 |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | 10 mm |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 508 |
| Глибина (mm) | 152,4 |
| Висота внутрішня | 127 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1498,6 mm |
| Глибина внутрішня | 482,6 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів