Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
1920 ₴
| Вага | 0,91 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1320,8 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплювач | 10 mm |
| Підходить для | Клавішних інструментів |
| Кількість клавіш | 76 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 482,6 |
| Глибина (mm) | 152,4 |
| Висота внутрішня | 127 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1295,4 mm |
| Глибина внутрішня | 457,2 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Економічна концертна сумка для клавіатур на 76 клавіш. Витривала нейлонова сумка з підкладкою 10 мм, що підходить для клавіатур на 76 клавіш. Проста сумка в стилі конверта з нейлоновими ручками для переносних клавіатур базового класу.
| Вага | 0,91 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Висота (mm) | 1320,8 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплювач | 10 mm |
| Підходить для | Клавішних інструментів |
| Кількість клавіш | 76 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 482,6 |
| Глибина (mm) | 152,4 |
| Висота внутрішня | 127 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1295,4 mm |
| Глибина внутрішня | 457,2 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів