Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
15150 ₴
| Вага | 12,7 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліетилен, Стиропор (EPS) |
| Висота (mm) | 1605 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплення | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 510 |
| Глибина (mm) | 220 |
| Висота внутрішня | 152 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1461 mm |
| Глибина внутрішня | 457 mm |
| Механізм закривання | Ні |
Gator GK-88 – це легкий, гібридний чохол, призначений для 88-нотних клавіатур. Він має жорсткий сердечник з піни EPS та міцний нейлоновий корпус з рамою, посиленою поліетиленом, що забезпечує відмінний захист.
Внутрішня частина чохла обшита м’якою піною та містить регульовані підкладені ремені для надійного утримання інструмента.
Для зручності транспортування чохол обладнано вбудованими колесами, ручкою для тягнення та великими зовнішніми кишенями для аксесуарів, таких як педалі та кабелі.
| Вага | 12,7 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліетилен, Стиропор (EPS) |
| Висота (mm) | 1605 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплення | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 88 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 510 |
| Глибина (mm) | 220 |
| Висота внутрішня | 152 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 1461 mm |
| Глибина внутрішня | 457 mm |
| Механізм закривання | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів