Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
10250 ₴
| Вага | 10,02 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пасок | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліетилен, Стиропор (EPS) |
| Висота (mm) | 1234,9 |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 61 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 495 |
| Глибина (mm) | 225 |
| Висота внутрішня | 1092 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 165,1 mm |
| Глибина внутрішня | 445 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Представляємо вам Gator GK-61 – надійний та стильний чохол для 61-клавішних інструментів, який забезпечить максимальний захист вашого обладнання.
Не втрачайте можливість забезпечити своєму інструменту найкращий захист з Gator GK-61!
| Вага | 10,02 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пасок | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліетилен, Стиропор (EPS) |
| Висота (mm) | 1234,9 |
| Водонепроникний | Ні |
| Устілка | Так |
| Підходить для | Клавіатура |
| Кількість клавіш | 61 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 495 |
| Глибина (mm) | 225 |
| Висота внутрішня | 1092 mm |
| Блискавка | Так |
| Ширина внутрішня | 165,1 mm |
| Глибина внутрішня | 445 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів