Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
3860 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | Native Instruments MASCHINE+,Native Instruments Maschine MK3 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 292 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Native Instruments |
| Ширина внутрішня | 317,5 mm |
| Глибина внутрішня | 50,8 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Покров для Groovebox. Maschine+ — це втілення мрій. Завдяки останньому оновленню компанії Native Instruments до родини Maschine ви нарешті можете залишити ноутбук вдома і створювати біт буквально скрізь. З великою силою пов’язані великі обов’язки, а вашими обов’язками є розпалювання вогню та підтримка машини в хорошому стані.
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пояс | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | Native Instruments MASCHINE+,Native Instruments Maschine MK3 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 292 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Native Instruments |
| Ширина внутрішня | 317,5 mm |
| Глибина внутрішня | 50,8 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів