Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
5310 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пасок | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Устілка | Так |
| Підходить для | Arturia KeyStep Pro, Arturia MiniFreak |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 215 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Arturia |
| Ширина внутрішня | 622 mm |
| Глибина внутрішня | 63,5 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Обладнання для синтезатора. Спираючись на спадщину найкраще продаваного чохла KeyStep, чохол PULSE для Arturia KeyStep Pro або MiniFreak забезпечує таку ж відмінну захист, якої можна очікувати від об’єктів Analog Case. Цей чохол виготовлений на замовлення, точно під розміри KeyStep Pro або MiniFreak, забезпечуючи ідеальну посадку. У цій оббивці передбачено навіть місце для блоку живлення.
Внутрішні розміри: 622,3 x 216 x 63,5 мм (24,50 x 8,50 x 2,50 дюйма)
Зовнішні розміри: 666,7 x 279,4 x 82,5 мм (26,25 x 11,00 x 3,25 дюйма)
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пасок | Ні |
| Ручка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Устілка | Так |
| Підходить для | Arturia KeyStep Pro, Arturia MiniFreak |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 215 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Arturia |
| Ширина внутрішня | 622 mm |
| Глибина внутрішня | 63,5 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів