Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
46890 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Pasek | Ремені для рюкзака |
| Korbka | Так |
| Nóżki | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Wodoodporny | Ні |
| Wyściółka | Ні |
| Підходить для | Клавішні |
| Кількість клавіш | 25 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 100 mm |
| Zamek błyskawiczny | Так |
| Підходить для марки | Novation |
| Ширина внутрішня | 525 mm |
| Глибина внутрішня | 332 mm |
| Mechanizmus zamykająci | Ні |
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Pasek | Ремені для рюкзака |
| Korbka | Так |
| Nóżki | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Wodoodporny | Ні |
| Wyściółka | Ні |
| Підходить для | Клавішні |
| Кількість клавіш | 25 |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 100 mm |
| Zamek błyskawiczny | Так |
| Підходить для марки | Novation |
| Ширина внутрішня | 525 mm |
| Глибина внутрішня | 332 mm |
| Mechanizmus zamykająci | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів