Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
20660 ₴
| Вага | 4 kg |
|---|---|
| Колір | Коричневий,Чорний |
| Arranger | 101 – 200 |
| USB MIDI | Ні |
| Входи | Line Jack 3,5mm TRS,Педаль |
| Виходи | Headphone/Output Jack 6,3mm TRS (1 x) |
| Блок живлення | Адаптер |
| Мощність (Watt) | 5 |
| Поліфонія | 32 |
| Секвенсор | Ні |
| USB to Host | Ні |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Ні |
| Носій даних | Ні |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 4 |
| Висота (cm) | 10 |
| Кількість тембрів | 400 |
| Країна походження | Китай |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 94 |
| Глибина (cm) | 31,6 |
| Вміст упаковки | Стійка для нот,Кришка |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Пропонована конфігурація | Cover Set |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Може живитися від батарей | Так |
Відкрийте для себе ідеальне поєднання якості та стилю з комплектом аксесуарів Yamaha PSR E360. Цей набір розроблений так, щоб усі продукти створювали ідеальну гармонію, а його покупка дозволить вам заощадити гроші, оскільки він дешевший, ніж окремо придбані товари. Головне зображення комплекту є ілюстративним.
Може живитися від батарей: Так
Живлення від батарей забезпечує гнучкість і мобільність. Ця функція дозволяє використовувати пристрій у будь-якому місці, навіть там, де немає електричної розетки. Живлення від батарей ідеально підходить у ситуаціях, які вимагають мобільності та незалежності від мережі, незалежно від того, чи ви на вулиці, в дорозі, чи в місці з обмеженим доступом до електрики.
| Вага | 4 kg |
|---|---|
| Колір | Коричневий,Чорний |
| Arranger | 101 – 200 |
| USB MIDI | Ні |
| Входи | Line Jack 3,5mm TRS,Педаль |
| Виходи | Headphone/Output Jack 6,3mm TRS (1 x) |
| Блок живлення | Адаптер |
| Мощність (Watt) | 5 |
| Поліфонія | 32 |
| Секвенсор | Ні |
| USB to Host | Ні |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Ні |
| Носій даних | Ні |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 4 |
| Висота (cm) | 10 |
| Кількість тембрів | 400 |
| Країна походження | Китай |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 94 |
| Глибина (cm) | 31,6 |
| Вміст упаковки | Стійка для нот,Кришка |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Вхід для мікрофона | Ні |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Пропонована конфігурація | Cover Set |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Може живитися від батарей | Так |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів