Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
3880 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пасок | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Укладка | Так |
| Підходить для | Arturia BeatStep Pro |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 184 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Arturia |
| Ширина внутрішня | 463,5 mm |
| Глибина внутрішня | 69,8 mm |
| Механізм закриття | Ні |
Ексклюзивний чохол для клавіатури, розроблений спеціально для Arturia BeatStep Pro. Цей універсальний та легкий футляр ідеально підходить для мобільних електронних музикантів, які прагнуть захистити своє обладнання під час подорожей.
Оснащений м’яким оксамитовим внутрішнім покриттям, чохол PULSE спеціально адаптований для захисту BeatStep Pro від подряпин та інших видів пошкоджень. Стильна та міцна конструкція гарантує, що ваше обладнання буде в безпеці під час подорожей. Додатково футляр містить сітчасту кишеню для зберігання додаткових кабелів або аксесуарів, які можуть знадобитися під час виступів.
Не ризикуйте своїм цінним обладнанням – захистіть Arturia BeatStep Pro за допомогою чохла PULSE.
Зовнішні розміри: 489 x 222,2 x 82,5 мм (19,25 x 8,75 x 3,25 дюйма)
Внутрішні розміри: 463,5 x 184 x 69,8 мм (18,25 x 7,25 x 2,75 дюйма)
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Пасок | Ні |
| Крутилка | Так |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 1 |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Укладка | Так |
| Підходить для | Arturia BeatStep Pro |
| Країна походження | Китай |
| Висота внутрішня | 184 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для марки | Arturia |
| Ширина внутрішня | 463,5 mm |
| Глибина внутрішня | 69,8 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів