Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
33899 ₴
| EQ | Так |
|---|---|
| USB | Ні |
| Вага | 7,3 kg |
| Колір | Чорний |
| Блок живлення | 13V |
| Потужність (Ватт) | 30 |
| Гучномовці | 6,5" (2 x) |
| Kontrolery | Footswitch, Master, Inputs (4 x), EQ |
| Bass reflex | Так |
| Інтерфейс MIDI | Ні |
| Кількість входів | 5 |
| Підходить для | Клавіатура, Піано, Універсальний, Вокал |
| Петля ефектів | Ні |
| Висота (cm) | 32 |
| Країна походження | Малайзія |
| Ширина (cm) | 42 |
| Wbudowane efekty | Так |
| Лінійні входи | Так |
| Глибина (cm) | 24,4 |
| Rodzaj akumulatora | AA (8 x) |
| Вміст упаковки | Адаптер |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Środkowy głośnik | 6,5" (2 ) |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Вихід на динамік | Ні |
| Вихід для навушників | Так |
| Високочастотний динамік | Tweeter |
| Вхід MP3 / Line In | Так |
| Може живитися від батарей | Так |
| EQ | Так |
|---|---|
| USB | Ні |
| Вага | 7,3 kg |
| Колір | Чорний |
| Блок живлення | 13V |
| Потужність (Ватт) | 30 |
| Гучномовці | 6,5" (2 x) |
| Kontrolery | Footswitch, Master, Inputs (4 x), EQ |
| Bass reflex | Так |
| Інтерфейс MIDI | Ні |
| Кількість входів | 5 |
| Підходить для | Клавіатура, Піано, Універсальний, Вокал |
| Петля ефектів | Ні |
| Висота (cm) | 32 |
| Країна походження | Малайзія |
| Ширина (cm) | 42 |
| Wbudowane efekty | Так |
| Лінійні входи | Так |
| Глибина (cm) | 24,4 |
| Rodzaj akumulatora | AA (8 x) |
| Вміст упаковки | Адаптер |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Środkowy głośnik | 6,5" (2 ) |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Вихід на динамік | Ні |
| Вихід для навушників | Так |
| Високочастотний динамік | Tweeter |
| Вхід MP3 / Line In | Так |
| Може живитися від батарей | Так |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів