Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
6840 ₴
| Вага | 1,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Адаптер |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 47,6 |
| Глибина (cm) | 26,7 |
| Вміст упаковки | Адаптер, Захисна обкладинка, Посібник |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Пропонована конфігурація | Набір |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Контролери з 25 клавішами
Комплект з аксесуарів за зниженою ціною був розроблений так, щоб всі продукти створювали ідеальну гармонію. Купуючи комплект, ви також заощадите гроші, оскільки він дешевший, ніж окремі продукти. Головне зображення комплекту є ілюстративним.
| Вага | 1,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Адаптер |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 47,6 |
| Глибина (cm) | 26,7 |
| Вміст упаковки | Адаптер, Захисна обкладинка, Посібник |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Пропонована конфігурація | Набір |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів