Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
5580 ₴
| Вага | 1,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Адаптер |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 47,6 |
| Глибина (cm) | 26,7 |
| Вміст упаковки | Адаптер, Інструкція |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Контролери клавіатури до 25 клавіш
25-клавішний контролер з клавіатурою MIDI USB. Impact LX25+ обладнаний 25 чутливими на дотик клавішами та є повністю сумісним з практично всіма професійними, популярними програмами DAW для музичного виробництва. Завдяки чотирьом кривим швидкості, які поступово збільшують динаміку, користувач має свободу вибору відповідного стилю гри.
На панелі управління клавіатури ви знайдете:
Габарити: 476 x 267 x 70 мм
Вага: 1,8 кг
25
Цей інструмент має 25 клавіш, що відповідає 2 октавам, забезпечуючи широкий спектр звуків для різних музичних застосувань.
| Вага | 1,8 kg |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Адаптер |
| Кількість клавіш | 25 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 47,6 |
| Глибина (cm) | 26,7 |
| Вміст упаковки | Адаптер, Інструкція |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів