Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
6000 ₴
| USB | Так |
|---|---|
| Вага | 2,2 kg |
| Колір | Чорний |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Тільки USB |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| USB to Device | Ні |
| Кількість клавіш | 49 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 80,5 |
| Глибина (cm) | 19,7 |
| Вміст упаковки | Посібник, USB кабель |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Ручка pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Може бути живлений батареями | Ні |
Високоякісний 49-клавішний контролер MIDI для вашої студії та продукції. Його проста та зручна конструкція робить його ідеальним для початківців музикантів та продюсерів.
Під капотом він оснащений функціями та технологіями, які використовуються у вищих моделях Nektar.
Чудово підходить для широкого спектру стилів гри.
Зростаючий список DAW, що підтримуються інтеграцією Nektar, включає:
Клавіатури Impact SE49 сумісні з класом USB, тому не вимагають встановлення драйверів. Інсталяція та підключення прості: просто підключіть клавіатуру до USB-порту комп’ютера. Ви також можете підключити клавіатуру Impact SE49 до iPad за допомогою опціонального набору для підключення камери USB.
Роз’єм 6,3 мм дозволяє додати педаль перемикача для підтримки або відправлення MIDI-сигналів.
У комплекті BITWIG 8-Track. Інтеграція Nektar DAW підтримує Bitwig 8-Track, тому використання SE49 та Bitwig 8-Track разом є фантастичною комбінацією. Якщо ви тільки починаєте, ви виявите, що це ідеальний спосіб зробити перші кроки у світі створення цифрової музики.
| USB | Так |
|---|---|
| Вага | 2,2 kg |
| Колір | Чорний |
| USB MIDI | Так |
| Входи | Jack 6,3mm TS |
| Блок живлення | Тільки USB |
| Модуляція | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| USB to Device | Ні |
| Кількість клавіш | 49 |
| Висота (cm) | 6,9 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (cm) | 80,5 |
| Глибина (cm) | 19,7 |
| Вміст упаковки | Посібник, USB кабель |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Ручка pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Стандартна пропозиція |
| Технологія клавіатури | Динамічна |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Може бути живлений батареями | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів