Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
24710 ₴
| USB | Так (2 ) |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Аранжер | Так |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Ні |
| Входи | MIC Jack 6,3mm TRS, Педаль, USB |
| Виходи | Jack 6,3 mm TS (2 x) |
| Блок живлення | Адаптер |
| Bluetooth | Так |
| Модуляція | Ні |
| Поліфонія | 256 |
| Секвенсор | Ні |
| Aftertouch | Ні |
| Гучномовці | 4,75" (2 x), 1x 1,5 " (2 x) |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Сумісний з | Mac, PC |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 9,6 |
| Висота (cm) | 14,1 |
| Кількість тембрів | 707 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Chorus, Reverb, Delay |
| Система навчання | Ні |
| Ширина (cm) | 104,8 |
| Тип клавіатури | Чутлива до дотику |
| Функція запису | Так |
| Глибина (cm) | 39,1 |
| Входи педалей | Так |
| Вміст упаковки | Посібник, Адаптер, Підставка для нот, Сумка |
| Розмір клавіш | Full Size |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | WAV, MP3 |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Set 2 |
| Кількість налаштувань Preset | 300 |
| Може живитися від батарей | Ні |
Комплект з аксесуарами за зниженою ціною був розроблений так, щоб всі продукти створювали ідеальну гармонію. Купуючи комплект, ви також заощадите гроші, оскільки він дешевший, ніж окремі продукти. Основне зображення комплекту є ілюстративним.
| USB | Так (2 ) |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Аранжер | Так |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Ні |
| Входи | MIC Jack 6,3mm TRS, Педаль, USB |
| Виходи | Jack 6,3 mm TS (2 x) |
| Блок живлення | Адаптер |
| Bluetooth | Так |
| Модуляція | Ні |
| Поліфонія | 256 |
| Секвенсор | Ні |
| Aftertouch | Ні |
| Гучномовці | 4,75" (2 x), 1x 1,5 " (2 x) |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Сумісний з | Mac, PC |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 9,6 |
| Висота (cm) | 14,1 |
| Кількість тембрів | 707 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Chorus, Reverb, Delay |
| Система навчання | Ні |
| Ширина (cm) | 104,8 |
| Тип клавіатури | Чутлива до дотику |
| Функція запису | Так |
| Глибина (cm) | 39,1 |
| Входи педалей | Так |
| Вміст упаковки | Посібник, Адаптер, Підставка для нот, Сумка |
| Розмір клавіш | Full Size |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | WAV, MP3 |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Set 2 |
| Кількість налаштувань Preset | 300 |
| Може живитися від батарей | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів