Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
3060 ₴
| Вага | 510 g |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Ні |
| Ніжки | Ні |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Висота (mm) | 77 |
| Водонепроникний | Ні |
| Підходить для | Korg KAOSS PAD KP3,Korg KAOSS Replay,Korg KAOSSILATOR PRO,Roland Sampler SP-404 Mk2,Yamaha Finger Drum Pad FGDP-50 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 245 |
| Глибина (mm) | 320 |
| Висота внутрішня | 281 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для брендів | Korg,Roland,Yamaha |
| Ширина внутрішня | 226 mm |
| Глибина внутрішня | 72 mm |
| Механізм закриття | Ні |
| Вага | 510 g |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Пояс | Ні |
| Ручка | Ні |
| Ніжки | Ні |
| Матеріал | Етилен-вінілацетат (EVA) |
| Висота (mm) | 77 |
| Водонепроникний | Ні |
| Підходить для | Korg KAOSS PAD KP3,Korg KAOSS Replay,Korg KAOSSILATOR PRO,Roland Sampler SP-404 Mk2,Yamaha Finger Drum Pad FGDP-50 |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 245 |
| Глибина (mm) | 320 |
| Висота внутрішня | 281 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для брендів | Korg,Roland,Yamaha |
| Ширина внутрішня | 226 mm |
| Глибина внутрішня | 72 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів