Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
45830 ₴
| USB | Так |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Arranger | 415 |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | 3,5 mm Jack AUX IN, 6,3 mm Jack MIC, Headphone |
| Блок живлення | Адаптер |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 8,1 |
| Висота (cm) | 13,4 |
| Кількість тембрів | 850 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb (52 x), EQ (5 x), Chorus (106 x), Master Compressor (5 x), DSP (295 x) |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 100,4 |
| Тип клавіатури | Пластик |
| Функція запису | 16-Track |
| Глибина (cm) | 41 |
| Входи педалей | Sustain |
| Вміст упаковки | Адаптер, Захисна кришка, Навушники, Посібник, Підставка |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, WAV |
| Вбудований підсилювач | 15 W (2 ) |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Комплект |
| Технологія клавіатури | Орган, Початковий дотик |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Колір за виробником | Чорний |
Комплект з аксесуарами за зниженою ціною був розроблений так, щоб усі продукти створювали ідеальну гармонію. Купуючи комплект, ви також заощадите гроші, оскільки він дешевший, ніж окремі продукти. Головне зображення комплекту є ілюстративним.
Так
Pitch Bend дозволяє плавно змінювати висоту звуку, додаючи експресії до музичного виконання. Часто використовується для створення ефектів, таких як гліссандо або вібрато, ця функція дозволяє гравцеві здійснювати тонкі або драматичні зміни звуку в реальному часі. Pitch Bend дозволяє музикантам створювати плавні переходи між нотами, підвищуючи динаміку та експресію їхніх виступів.
| USB | Так |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Комплект | Так |
| Arranger | 415 |
| Метроном | Так |
| USB MIDI | Так |
| Входи | 3,5 mm Jack AUX IN, 6,3 mm Jack MIC, Headphone |
| Блок живлення | Адаптер |
| Модуляція | Так |
| Поліфонія | 128 |
| Секвенсор | Так |
| Aftertouch | Ні |
| USB to Host | Так |
| Акомпанемент | Так |
| USB to Device | Так |
| Носій даних | USB Flash Drive |
| Кількість клавіш | 61 |
| Вага нетто (kg) | 8,1 |
| Висота (cm) | 13,4 |
| Кількість тембрів | 850 |
| Країна походження | Китай |
| Типи ефектів | Reverb (52 x), EQ (5 x), Chorus (106 x), Master Compressor (5 x), DSP (295 x) |
| Система навчання | Так |
| Ширина (cm) | 100,4 |
| Тип клавіатури | Пластик |
| Функція запису | 16-Track |
| Глибина (cm) | 41 |
| Входи педалей | Sustain |
| Вміст упаковки | Адаптер, Захисна кришка, Навушники, Посібник, Підставка |
| Розмір клавіш | Стандарт |
| Блок живлення в комплекті | Так |
| Підтримувані формати | SMF, WAV |
| Вбудований підсилювач | 15 W (2 ) |
| Вхід для мікрофона | Так |
| Динамічна клавіатура | Так |
| Коліщатко pitch bend | Так |
| Пропонована конфігурація | Комплект |
| Технологія клавіатури | Орган, Початковий дотик |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Поверхня клавіатури | Гладка |
| Колір за виробником | Чорний |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів