Графік роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:30
Сб: 10:00–16:00
Нд: Вихідний
3060 ₴
| Вага | 830 g |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Пояс | Так |
| Ручка | Ні |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліестри, Поліетилен, Поліпропілен |
| Висота (mm) | 400 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | AKAI MPC Renaissance, ARP Odyssey, Behringer MS-101, Korg Minilogue, Korg Minilogue XD, Korg Modwave, Korg Opsix, Korg Wavestate, Moog Grandmother, Novation Impulse 25, Novation Launchkey 37 MK3, Novation MiniNova, Pioneer DDJ-400, Pioneer DDJ-FLX4, Pioneer DDJ-REV1, Pioneer DDJ-RR, Pioneer DDJ-SB, Pioneer DDJ-SB3, Pioneer DDJ-SR, Prioneer DDJ-SB2, Prioneer DDJ-SR2, Roland JD-Xi, Roland Jupiter-Xm |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 660 |
| Глибина (mm) | 130 |
| Висота внутрішня | 90 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для брендів | ARP, Korg, Novation, Pioneer, Roland |
| Ширина внутрішня | 640 mm |
| Глибина внутрішня | 380 mm |
| Механізм закриття | Ні |
| Вага | 830 g |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Пояс | Так |
| Ручка | Ні |
| Ніжки | Ні |
| Кишені | 2 |
| Матеріал | Нейлон, Поліестри, Поліетилен, Поліпропілен |
| Висота (mm) | 400 |
| Водонепроникний | Ні |
| Утеплювач | Так |
| Підходить для | AKAI MPC Renaissance, ARP Odyssey, Behringer MS-101, Korg Minilogue, Korg Minilogue XD, Korg Modwave, Korg Opsix, Korg Wavestate, Moog Grandmother, Novation Impulse 25, Novation Launchkey 37 MK3, Novation MiniNova, Pioneer DDJ-400, Pioneer DDJ-FLX4, Pioneer DDJ-REV1, Pioneer DDJ-RR, Pioneer DDJ-SB, Pioneer DDJ-SB3, Pioneer DDJ-SR, Prioneer DDJ-SB2, Prioneer DDJ-SR2, Roland JD-Xi, Roland Jupiter-Xm |
| Країна походження | Китай |
| Ширина (mm) | 660 |
| Глибина (mm) | 130 |
| Висота внутрішня | 90 mm |
| Блискавка | Так |
| Підходить для брендів | ARP, Korg, Novation, Pioneer, Roland |
| Ширина внутрішня | 640 mm |
| Глибина внутрішня | 380 mm |
| Механізм закриття | Ні |
▶ У відділення “Нова Пошта”:
▶ Адресна доставка “Нова Пошта”:
Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
▶ Накладений платіж: оплата готівкою або картою Visa, MasterCard у відділенні або при отриманні кур’єра
▶ Безготівковий розрахунок без урахування ПДВ
Ви можете оплатити покупку безготівковим розрахунком, без урахування ПДВ.
▶ Повна оплата за реквізитами
Ви можете здійснити повну оплату товару за реквізитами IBAN.
Гарантія на куплений мною товар?
Умови обміну та повернення:
Повні умови: Music House.
Замовлення та консультації:
▶ 0800330204
Telegram:
Viber:
Email:
У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, будь ласка, уточнюйте ціни та наявність товарів